Puitpõrandate hooldus

Puitpõrandate hooldus

Meisterlikult hooldatud puitpõrand säilib hästi ja püsib kaua ilus.

Kõik siin ilmas kulub, eriti kui seda palju kasutada. Tavalises majapidamises kuulub põrand koos telekapuldi ja külmkapiuksega kasutamistiheduse esikolmikusse. Põranda ajatu ilu säilitamiseks tuleb seda aeg-ajalt hooldada. Sobiv aeg on selleks siis, kui kulumisjäljed põrandal hakkavad silma häirima. 

Selleks, et puitpõranda hooldus oleks tulemuslik ja rahakotisõbralik, tuleks kõigepealt konsulteerida meie meistriga, kes vaatab põranda üle ning hindab milliseid “raviprotseduure” on vaja ette võtta.  Vajadused sõltuvad nii põrandast kui ka kulumise astmest. Vahepeal piisab värskendavast õlikihist, kuid mõnikord tuleb ette võtta ka lihvimine, süvapuhastus ja poleerimine. 

Õige lähenemine tagab imeilusa tulemuse ning põrand näeb välja nagu uus. Värskelt hooldatud põrand kestab aastaid ja annab kogu majapidamisele uue hingamise. 

Kui soovid, et sinu puitpõranda hooldus saaks tehtud korralikult ja kindlalt, järgides ehituslikke norme ja head tava, siis ei pea sa enam kaugemale vaatama. Oled leidnud tõelised meistrid, kes teevad oma tööd kire ja armastusega ning peavad au sees kvaliteetset lõpptulemust, mis ületab kliendi ootusi. 

Mis muudab meid eriliseks?

Meie hooldatud puitpõrandad

Usalda oma puitpõrand tõeliste meistrite kuldsetesse kätesse.

Võta meiega ühendust ning leiame koos meie meistritega just sinu puitpõrandale kõige parema lahenduse!