Puitpõrandate paigaldus

Puitpõrandate paigaldus

Kogenud meistri kuldsed käed tagavad kvaliteetse ja ilusa puitpõranda.

Puitpõranda paigaldamine võib tunduda lihtne, kuid kogenematule tegijale hakkavad peale materjali tuppa tassimist kiirelt erinevad nüansid peavalu tekitama. Kuidas panna põrand jooksma nii, et sooned jääksid otse; kuidas paigaldada nii, et põrandalaudade või parketi vahe jääks kaunis; kuidas planeerida jätkud nii, et põrand jääks tugev ja esteetiline. Meil on nendele küsimustele väga konkreetsed vastused, mis garanteerivad kindla ja kvaliteetse tulemuse. 

Meie kogenud puitpõrandate paigaldajad ei kuluta liialt palju aega planeerimisele ja analüüsimisele, sest on vähe olukordi, mis oleks nende jaoks võõrad. Meie meistrid oskavad hinnata ruumi eripärasusi ja paigaldada puitpõrandat nii, et see jääb ilus, kvaliteetne ja kauakestev.

Kogenud puitpõranda paigaldajad hoiavad kokku kliendi raha, sest paigaldusele kulub vähem töötunde ning materjali kasutatakse optimaalselt ja priiskamata. Sääst tekib ka tulevikus, kui professionaalide paigaldatud puitpõrandale peab aastate jooksul vähem järelhooldusi tegema (eriti olukorras, kus halb materjalivalik ja ebakompetentne paigaldus ilmneb suure lauavahe ja ebatasase pinnana). 

Kui sa soovid, et sinu puitpõrand paigaldataks kiirelt ja korralikult, järgides ehitusseaduse nõudeid ja head ehitustava, siis sa ei pea enam kaugemale vaatama. Oled leidnud tõelised meistrid, kes teevad oma tööd kire ja armastusega ning peavad au sees kvaliteetset lõpptulemust, mis ületab kliendi ootusi. 

Mis muudab meid eriliseks?

Meie paigaldatud puitpõrandad

Usalda oma puitpõrand tõeliste meistrite kuldsetesse kätesse.

Võta meiega ühendust ning leiame koos meie meistritega just sinu puitpõrandale kõige parema lahenduse!