Puitpõrandate lihvimine

Puitpõrandate lihvimine

Puitpõranda lihvimine vajab kogenud meistrit.

Kui on soov renoveerida või hooldada väga kulunud puitpõrandat, tuleb tavaliselt ette võtta ka põranda põhjalik lihvimine, mille käigus eemaldatakse vanad viimistluse kihid ja ajaga kogunenud mustus ning silutakse ebatasasused ja katkisemad kohad. 

Korraliku tehnikaga lihvimine on suhteliselt tolmuvaba tegevus ning tööala jääb peale meistrite käimist ilus ja puhas, rääkimata ülejäänud elamisest. 

Enne lihvimistöid vaatab meie meister põranda üle ning otsustab milliste meetoditega edasi minna. Hinnatakse, kui põhjalikult on vaja põrandat lihvida, kui see on üldse võimalik. Kui tekib oht, et vajalikud lihvimistööd muudaksid korraliku massiivpuidust põrandalaua õhukeseks liistuks, leiab meie meister alternatiivse lahenduse. 

Tavaliselt on peale puitpõrandate lihvimist vaja ette võtta ka põranda katmine erinevate viimistluskihtidega, sest nii säilib värskelt lihvitud põrand kõige paremini. 

Kui soovid, et sinu puitpõranda lihvimine saaks tehtud korralikult ja kindlalt, järgides ehituslikke norme ja head tava, siis ei pea sa enam kaugemale vaatama. Oled leidnud tõelised meistrid, kes teevad oma tööd kire ja armastusega ning peavad au sees kvaliteetset lõpptulemust, mis ületab kliendi ootusi. 

Mis muudab meid eriliseks?

Meie lihvitud puitpõrandad

Usalda oma puitpõrand tõeliste meistrite kuldsetesse kätesse.

Võta meiega ühendust ning leiame koos meie meistritega just sinu puitpõrandale kõige parema lahenduse!